Telefon bayilik veren firmalar

sizi davet ediyoruz

Gelin Bugün Bizimle Ortak Olun! AkGsm Ayrıcalıklar Dünyasında Yerinizi Alın. Yeni başlayan projemizde yerinizi alın! Güçlü marka ve altyapı anlaşmaları, kurumsal konseptimiz ile buluşuyor. %100 müşteri memnuniyeti ve yüksek kar ile AKGSM mağazanı aç, kendi işinin patronu ol! Avantajlı ve uygun kurulum fiyatlarımız için hemen ara! 0 850 303 20 36

KArlı Bir iş ortaklığı! yüksek kazanç mutlu müşteriler

KURUMSAL

MUTLU MÜŞTERİLER

ETKİLİ

PAZARLAMA

GÜÇLÜ ANLAŞMALAR

HIZLI

EĞİTİM

3 AYLIK EĞİTİM SÜRECİ

türkiye’nin markası akgsm

KURUMSAL ANLAŞMALAR

Bir işletmenin olmazsa olmazı size göre nedir? Kurumsal anlaşmalar dediğinizi duyar gibiyiz. AKGSM sizin yerinize kurumsal anlaşmalar sağlayarak işletmenize güç ve değer katar. Bulunduğunuz İl ve İlçe için en uygun kurumsal anlaşmalar işletmenize eklenir.

BANKA ANLAŞMALARI

Ödeme ve satın alma alışkanlıklarının her gün değiştiği bir dünya düzenine ayak uydurmak zorundayız. Güçlü banka anlaşmalarımız sayesinde KREDİLİ CEP TELEFONU ve ‘0’ faizli 12 ay taksitle YENİLENMİŞ CEP TELEFONU satabiliyoruz. Müşterilerimiz bu hizmetten çok memnunlar. Ayrıca, Aksesuar satışlarında Kredi Kartına 12 taksite kadar taksitlendirme yapıyoruz.

ÜRÜN ÇEŞİTLİLİĞİ

Güçlü lojistik ve kargo anlaşmalarımız sayesinde, ürünlerimizi 2 iş günü içerisinde şubelerimize teslim edebiliyoruz. Ürün çeşidinin ve ödeme yöntemlerinin bolluğu sayesinde mağazamızı ziyaret eden müşterilerimize en uygun ürünü sunabiliyoruz

STOK TAKİBİ VE MUHASEBE SİSTEMİ

İşletmelerimiz her konuda harika olduğu gibi CRM ekranlarımız ve MUHASEBE uygulamalarımız sayesinde stok durumu, kar ve ciro hesaplama gibi zorlu işlemleri çok hızlı ve pratik bir şekilde yazılımlarımız sayesinde yerine getiriyoruz. 4 senelik ARGE çalışması sonucu ortaya çıkan AKCRM sistemlerimiz sayesinde temsilcilerimiz anlık olarak şubeyi takip edebiliyor.

Dünya markaları AKGSM Şubelerinde

ÜRÜNLERİMİZ

AKGSM şubeleri kurumsal hizmetin tadını çıkartır

AKGSM ŞUBESİ OLMAK ÇOK KOLAY!

kurumsal hizmet güçlü markalar

Değerli Temsilci adayımız AKGSM ürün ve hizmetlerinden memnun kaldınız ve işletmeyi açmak ailemize katılmak istiyorsunuz. Aşağıda taleplerimizi sizler için belirttik.

TOPTAN TELEFON – TELEFON TOPTAN