Türkiye’nin İlk ve Tek Tüzel Cep Telefoncu Zinciri AK GSM.

Ak Gsm 05.05.2016 tarihinde kurulmuştur. Telekomünikasyon ve iletişim sektöründe faaliyet gösteren firmamız yenilikçi ve öncü adımlarla sektörde yerini sağlamlaştırıyor. Şeffaf ve müşteri odaklı çalışmaları neticesinde 2015 ve 2019 Yılında Türkiye İstatistik Kurumu tarafından başarı belgesi ile ödüllendirilmiştir. 

 

(BİLGİLENDİRME) 

(Firmamız ile alakalı olumlu ve olumsuz geri dönüşler alıyoruz. Olumlu yorumlar firmamıza yenilikler katarken, olumsuz yorumlar ise firmamızın eksiklerini gidermede yardımcı olmaktadır. sikayetvar.com sitesinde bulunan bazı haksız şikayetler firmamızın büyümesine engel olmak ve zarar etmesini sağlamak için hazırlanmış şikayetlerdir. Firmamız 25 bin TL’ye mağaza kurmaz ve haksız olarak teminat kesintisi gerçekleştiremez. Sözleşmede ne yazıyorsa o uygulanır. Söz uçar yazı kalır, her bayimizin ana sözleşmesi ve protokol anlaşması bulunmaktadır. Doğru bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz. +90 532 377 28 38) 

 

Müşteri odaklı çalışmalarımız ve bayi desteklerimiz ile bulunduğumuz sektörde kısa sürede markalaşma yolunda önemli adımlar attık. Cep telefonu ve aksesuar dağıtımı için alt yapımıza ciddi yatırımlar gerçekleştirdik. Ürün gamımızı ve anlaşmalı olduğumuz markaları çoğalttık. Resmi satış noktası anlaşmaları yaparak bilgisayar, yazıcı, tablet, akıllı saat sektörlerine de yatırımlar gerçekleştirdik. Akıllı saat pazarında kendi markamızı çıkarmak için ARGE çalışmalarımızı hızlandırdık. B2B ekranlarımıza yatırımlar gerçekleştirdik. Kullanışlı, hızlı ve çözüm odaklı ekranlar tasarladık ve kullanıma sunduk. Muhasebe sistemlerimizi Barkod okuma sistemleri ile birleştirdik. Mağazamızda satılan ürünleri anlık olarak takip etmeye başladık

4 sene içerisinde Türkiye’de 17 şehirde hizmet veren noktalara ulaştık.2020 Yılında ilk televizyon reklamımız ile büyük kitlelere ulaşmayı başardık. 17 şehirde anlaşmalı teknik servis hizmeti sunmaya başladık. 2021 sonlarına doğru E-Ticaret ve telefon aksesuarı markamızın satışlarına başlayacağız. Birlikte başaracağız. 

 

Adım adım Gsm operatörü olma yolunda ilerliyoruz. 

 

 

 

iletişim