Türkiye’nin İlk ve Tek Tüzel Cep Telefoncu Zinciri AK GSM.

 

AK GSM uzun yıllardır sektörde faaliyet gösteren, telefon ve aksesuar üzerine sayısız anlaşmaları ve geniş ürün gamı ile sonuç ve memnuniyet odaklı ticareti benimseyen tüzel bir şirkettir. Şuan sektörde bilinen firmalardan sonra Telekomünikasyon sektöründe 4. büyük mağazalar zincirine sahiptir. Projesinin ilk ayağını tamamlamış olan Ak Gsm Türkiye’de Onlarca şubesi ile hizmet vermektedir. Şubelerimiz de telefon satışları, aksesuar satışları, teknik servis hizmetleri, bilgisayar satışları vb. onlarca ürün satışı yapılmaktadır.

AK GSM Banka Kredisi İle Telefon Satışları, Anlaşmalı Teknik Servis Hizmeti, İnternet Satışları yapılmaktadır. Ek Projemizin 2. basamağı olan Sıfır ve 2. el cep telefonlarına, Sıfır beyaz eşyalara ve elektronik eşyalara Tamamlayıcı Ek Garanti işlemleri 2019 Aralık Ayında başlatılmıştır. Ak Gsm Oppo-Meizu-Xiaomi ve General Mobile Satış noktasıdır. 

Türkiye Genelinde faaliyet göstermenin gururunu yaşıyoruz. Noktalarımız fatura ödeme, TL yükleme, Dsmart, Digitürk, Tivibu ve onlarca marka ile müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Sende aramıza katıl avantajlarla dolu Ak Gsm Noktası ol !

iletişim