Cep Telefonu Aksesuar Bayilik 

 

 • Bu sorularınıza uzun zamandır cevap aradığınızının farkındayız. Evet sektörü lideri AKGSM cep telefonu aksesuar bayiliği karlı mı, açmak mantıklı mı bu sorularınızı cevaplıyor. Uzun yıllardır kendi sektörümüzde yenilik ve inovasyon ile ileriye dönük karlı yatırımlar gerçekleştirdik. Tek başına aksesuar satan bir işletmenin eksik kalacağını ve genel kitlesinin oturmasının zaman alacağını konumuza girmeden açıklamak isteriz. Tek başına aksesuar ve benzeri ürünler satan bir işletme rakipleri ile rekabete girmekten zorlanacak ve asıl olan noktası ‘kurumsallığı’ kaçıracak. AKGSM sektör lideri olarak bu işi yapmak isteyenler için soruları cevaplıyor ve size bir iş teklifinde bulunuyor Bu şekilde açılacak bir işletme uzun dönemde daha karlı ve kurumsal ilerleyecektir.

 

 • Cep telefonu aksesuar bayilik  – Cep telefonu aksesuar bayilik nedir ?

 

 • Kurumsal bir şekilde ticarete atılmak ve kurumsal bir firmanın çatısı altında hizmet vermek isteyenler genelde bayilik alarak işe koyulurlar. Sektörümüzde bir kaç firmadan başka aksesuar üzerine kurumsal bayilik veren firmalar maalesef yok. Sektör dışa bağımlı ve ithalat ile ilerleyen bir temele oturtulmuş vaziyette. Ülkemizde üretim maliyetlerinin yüksek olması uzak doğu ülkelerinden ithalat yapmanın daha mantıklı ve cazip olmasına neden oluyor. Bu sebepten girişimci mantığı ile ticaret yapan kişiler bir firma ile anlaşma yaparak hem fiyat istikrarı sağlamış oluyor hemde kurumsal bir altyapıda hizmet vermenin kolaylığını yaşıyor. Cep telefonu aksesuar bayiliği almak isteyenler için AKGSM REDEXPRESS noktasını öneriyor ve sadece telefon aksesuarı satarak bu işin olmayacağını ve yan ürünlerin de mutlaka olmasını belirtiyor. Bunun açıklamasını da yazımızda belirteceğiz. Cep telefonu aksesuar bayiliği almak isteyen kişilere önerimiz, geniş ürün gamı ve sabit fiyat garantisi sunan kurumsal yapıdaki işletmeler ile çalışmalarıdır. Aksesuarda en önemli olan nokta ise ürünlere garanti veren bir firma ile çalışmaktadır. Ürünlerine garanti vermeyen ve çok çok ucuz fiyatlara ürün satan işletmelere güvenmemenizi tavsiye ederiz. Ürününe güvenen firma garanti de verir değişimde. Bunu unutmayın lütfen.

 

 • Cep telefonu aksesuar bayiliği mantıklı mı ?

 

 • Cep telefonu aksesuar bayiliği mantıklı mı sorusunu şu şekilde cevaplamak isteriz. Tek başına sadece aksesuar ağırlıklı olan bir mağaza pazarlama noktasında rakiplerine nazaran eksik kalacaktır. Aksesuar ana ürün değil ana ürünü tamamlayan bir yan üründür. Telefon kullanırken, kırılmaz cam veya kılıf ihtiyacımız oluşur, aksesuar tek başına bir pazarlama ürünü değil daha önce satışı yapılmış bir ürünün tamamlayıcı ürünüdür. Kampanya ve promosyon yaparken maalesef ki eliniz güçlü bir şekilde ilerleyemezsiniz. Bunu sektörde elde ettiğimiz deneyimler sonucunda söylüyoruz. Birkaç günlük deneyimden değil uzun yıllardan gelen deneyimlerimizle rahatlıkla belirtebiliyoruz. Diyelim ki telefon satmak istemiyorsunuz ve sadece. aksesuar üzerine bir işletme açmayı düşünüyorsunuz. O halde yanına mutlaka ek hizmetler dahil etmenizi şiddetle tavsiye ediyoruz. Peki nedir bu yan ürünler? İnternet başvuru noktası, tv yayın satış noktası ve fatura ödeme gibi ek hizmetleri dahil etmenizi tavsiye ediyoruz. Mesela internet başvurunda bulunan bir müşteriye kablosuz kulaklık hediye edebilir, tv yayın başvurusunda bulunan bir müşteriye ise kılıf hediye edebilirsiniz. Hem pazarlamanızı güçlendirecek, işletmenizi kurumsallaştıracak ve müşteri ile diyaloğunuzu güçlendirecektir. Aksesuarı bir yan ürün olarak düşünün ve siz uğraşmadan iş yerinize müşteri getiren kurumsal firmalara odaklanın. Mesela Dsmart, Digitürk gibi. Binlerce, milyonlarca müşterisi olan bu firmalar müşterilerini size yönlendirmek için zorluk çıkarmayacaktır. Hem kurumsal firmaların hizmet ağına dahil olacaksınız hem de aksesuar satarak gelir elde edebileceksiniz. AKGSM size REDEXPRESS paketini öneriyor! Detayları yazıda bulabileceksiniz.

 

 • Cep telefonu aksesuar bayiliği açmak karı mı ?

 

 • Değerli arkadaşlarımız, dostlarımız karsız bir sektör, sektörsüz kar yoktur. Her sektörün karı, karın da bir sektörü vardır. Sektör karı, kar sektörü doğurur. Arz talep gibi düşünelim. Kimse zarar edeceği veya para kazanmakta zorluk yaşayacağı bir sektöre veya bir mala para yatırmaz. Bizde yatırmayız emin olun. Amacımız kurumsal ve özverili bir şekilde kar elde edebilmek ve müşterimiz ile minimum derece de sorun yaşayabileceğimiz kurumsal altyapıya ulaşmak. Cep telefonu aksesuar bayiliği açmak karlı bir iştir. Günlük 10 15 adet şarj cihaza satan bir aksesuarcı ortalama 500 TL ile 750 TL arasında sadece tek bir kalemden kar elde edebilmektedir. Ortalama bir aksesuarcı da 100den fazla çeşidin olduğunu hesaba katar ve mağazamızın işlek bir cadde üzerinde olduğunu düşünürsek bir aksesuar mağazası günlük ortalama 3 bin TL ile 6 bin TL arasında bir ciro elde edebilecektir. Ortalama 3 bin TL ciro elde eden bir işletmenin net karı yarısıdır. Yani ortalama günlük 1500 TL ile 3 bin TL arasında bir gelir elde etmektedir. Aylık 45 bin TL ile 90 bin TL arasında gelir elde eden işletme kurumsal bir yapıya dönüşür ve aksesuarın yan ürün ve tamamlayıcı bir ürün olduğunu bilerek ticaret yaparsa ve yan ürünlere ana ürünler dahil ederse bu kar oranını ciddi bir şekilde yukarılara taşıyabilir. Cep telefonu aksesuar bayiliği açmak son derece karlı ve mantıklı bir ticaretin başlangıcıdır.

 

 • Yukarıda cep telefonu aksesuar bayiliği ile alakalı bilgileri ve tecrübelerimizi sizlere sunduk. Merak ettiğiniz konu olan AKGSM REDEXPRESS bayiliği ise şu şekilde yapılmaktadır.

 

 • AKGSM en az 50 m2 bir mağazayı dekorasyon + ışıklandırma+ 50 bin TL aksesuar teslimi + 25 bin TL giyilebilir teknoloji ürünleri ve kablosuz ürünler + abonelik hizmetleri + fatura ödeme + kredili telefon satışı gibi hizmetler dahil anahtar teslim 200 bin + KDV ye teslim ediyoruz. Kurumsal bir firma çatısı altında çalışıyor ve sabit fiyat garantisi ile güçlü bir şekilde ticaretinize devam ediyorsunuz. AKGSM 1500 çeşit aksesuar ve 200 çeşit kablosuz ürünleri ile işletmenize güç katıyor, güçlü ödeme tahsilat altyapısı sayesinde müşterilerinize ürün satışın kolaylaştırıyor ve senetli satış mantığı şeklinde kredili telefon satışınıza izin veriyor. Detaylı bilgi ve bayilik başvurusu için formu doldurmanız yeterli. Merak ettikleriniz ve sormak istedikleriniz için yine formu doldurabilirsiniz. Sektör lideri olarak umarım sizlere fayda sağlayacak bir yazı yazmışızdır. Mutlu günler.

 

  Adı Soyadı Müşteri E-Posta Telefon Numaranız

  (İş Geliştirme ve Çözüm Ofisi) Reşatbey Mah. Atatürk Cd. Mimar Semih Rüstem İş Merkezi B Blok No: 18 /1 Daire: 501

  0850 303 20 36 bilgi@akgsm.com

  Sizin için en iyisi