Ak Gsm Bayilik Yorumları

Ülkemizde bayilik almak isteyenlerin ve iş yeri kurmak isteyenlerin buluştuğu yer AkGsm! Anahtar teslim uygun fiyatlı bayilik kurulumları ve yüksek kar oranları ile en çok talep gören ‘Bayilik Veren Firmalar’ arasında yerini almaktadır. Cep telefonu – Bilgisayar – Tablet – Elektronik ürünler ve ek hizmetler ile mağaza içerisine giren her müşterimize ürünlerimizi sunabiliyor, uygun tahsilat yöntemlerimiz ile de satışımızı gerçekleştirebiliyoruz. Güçlü kargo anlaşmaları ve hızlı teslimatları sayesinde Türkiye’nin 81 iline 1.5 gün içerisinde ürünlerimizi teslim edebiliyor, bayilerimize hızlı ve güvenilir teslimat gerçekleştiriyoruz.

 

  • AkGsm Bayilik Yorumları

AkGsm 2018 Nisan ayı itibariyle ticaret hayatına başlamış ve çok kısa süre içerisinde 8 mağazaya ulaşarak en hızlı büyüyen markalar arasında ilk 10 da yerini almıştır. İlk yılında takdir edilen bir büyüme sağlayarak büyükşehirlerin tamamında mağaza oluşumunu tamamlamıştır. 2018 yılında doların ani yükselişi ve ülkemizin yaşamış olduğu sıkıntılı ekonomik süreci de başarılı şekilde tamamlayarak sektörde yer edinmiştir. O dönemde bayilerine verdiği maddi, manevi destek sayesinde hızlı büyüme evresini tamamlamıştır. AkGsm ile alakalı olumsuz bir yorum vb. şikayet bulunmamaktadır. AkGsm bayileri ile samimi ve güçlü iletişimi benimsemiştir. Günümüz ticaretinde yerine getirilmeyen ‘esnaf samimiyeti’ AkGsm de hala devam etmektedir. Kurumsal alt yapımız ve güçlü iletişim yönümüz ile çözümlenmeyecek bir sorun bu güne kadar ortaya çıkmamıştır.

  • AkGsm Müşteri Yorumları

Akgsm den alışveriş yapan veya bayileri aracılığı ile alışverişini tamamlayan müşterilerimiz ile alakalı da ciddi bir sorunla bu güne kadar karşılaşılmamıştır. Satılan ürünlerin garantili olması, kutulu ve faturalı olarak müşteriye teslim edilmesi, müşteri memnuniyeti noktasında en önemli ayrıntıdır. AkGsm kapalı kutu ve garantili ürünler sayesinde müşteri mağduriyeti yaşamadan sorunları başarıyla tamamlamıştır. Yaşanılan teslimat sorunları vb. gibi ufak ayrıntılarda müşteri hizmetlerimiz ve değerli bayilerimiz müşterilerimiz ile ilgilenmiş ve sorunu hızlı bir şekilde çözüme kavuşturmuştur.

  • AkGsm Bayi Yorumları

AkGsm bayileri ile bir bütün halinde bulunduğu her il ve ilçede başarı odaklı ticaretlerini yerine getirmiştir. Bayilerimize reklamlarımız, bölgesel ve sektörel raporlarımız ile her ay düzenli şekilde destek sağlanmıştır. Rakip analizi ve en fazla satılan ürünler ile alakalı belirlemiş olduğumuz pazarlama stratejimiz ile her ay bayilerimize ciddi gelirler sağlıyoruz. Bölge de yapılan rakip analizi sayesinde, rakiplerimizi belirleyerek ona göre pazarlama stratejimizi hedefliyoruz. Her bayimizin çalışma planı ve stratejisi bulunmaktadır. Belirlenen reklam stratejisi ile de ilgili kitlemize ürün satışlarımızı sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

  • AkGsm Hedefleri

AkGsm tüm Türk devletlerine ulaşabilecek bir altyapı ve mağaza oluşumu üzerinde yoğun bir şekilde çalışmalarına devam etmektedir. Hedefimiz Ülkemizden tüm Türk devletlerine uzanan bir GSM altyapısı kurmak ve bu hizmeti mağazalarımız ile taçlandırmak hedefindeyiz. Özbekistan, Azerbaycan ve Kazakistan da mağazalarımızı açarak GSM operatörü olma yolunda güçlü bir adımı tamamlamak istiyoruz. Ülkemizin son yıllarda ciddi yatırımlara başladığı Türk Devletlerinde çok kısa süre içerisinde hızlı ve güçlü ağımızı oluşturmayı hedefliyoruz. 2023 yılı bitmeden Özbekistan, Azerbaycan ve Kazakistan da en az 40 mağaza açmayı hedefliyoruz. Hedefimize ulaşmak için gece gündüz çalışmalarımıza devam ediyoruz.

  • AkGsm GSM Operatörü Olacak mı ?

AkGsm Mağaza oluşumundan sonra 5G teknolojisi ile GSM operatörü olmayı hedefleyen bir markadır. Hedeflerimiz arasında 2024 yılının başları gibi görünen bu projeye de gece gündüz kararlıklılıkla, çok çalışarak ulaşmayı hedefliyoruz. Amacımız ülkemizde genç kitleye uygun tarifelerle hizmet verebilmek ve 5G teknolojisi ile hızlanan internet ve konuşma altyapısında markamız ile yerimizi alabilmek, bu amaç doğrultusunda çalışıyoruz. Ülkemize bir operatör firması daha kazandırmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

  • Türkiye’de hedeflenen mağaza sayısı nedir ?

Küresel pandemi ve ülkemizde yaşanan ekonomik sıkıntılar büyümemizi maalesef ki yavaşlatıyor. Ülkemizin ekonomik durumuna göre daha uygun fiyatlı bayilik paketlerimizi devreye almak durumunda kaldık. AkGsm RED+ ve RED bayilik paketlerimiz ile birlikte yavaşlayan büyümemizi pozitife çevirerek daha hızlı ve geniş kitlelere ulaşmayı başardık. İşletmesi olan Telefonu vb. esnaflarımıza da REDEXPRESS şubemiz yaparak onlarında hizmet ağımıza dahil olmalarını hedefledik ve bu hedefimizi de başarılı şekilde yerine getirdik. Şu an 100 den fazla REDEXPRESS şubemiz sayesinde yavaşlayan büyümemizi pozitife çevirmeyi başardık. 2023 yılı ile birlikte ekonomi de dengenin oturması ile birlikte büyümemizi hızlandırmayı hedefliyoruz. Ülkemiz de 2023 yılı sonuna kadar 35 mağaza açmayı hedefliyoruz.

  • REDEXPRESS Şubesi nedir ?

AkGsm REDEXPRESS hizmeti hali hazırda işletmesi olan cep telefoncuları vb. sektörlerde çalışan esnaflarımızı kapsayan bir hizmettir. AkGsm kredili cihaz satışı, yenilenmiş telefon satışı, kredi kartına 12 ay taksit ve buna benzer kampanyalar ile ürünlerimizin satışını yapan hizmet noktalarımızdır. İşletmeler bu paket sayesinde kurumsallaşarak bankalar ile daha fazla çalışmaya başlıyor ve kredi skorları da ciddi anlamda artıyor. REDEXPRESS banka kredisi ile satış yapabiliyor ve ‘yenilenmiş Telefonları %1 KDV oranı ile müşterisine ulaştırıyor. Gerekli reklamlar ve tanıtım broşürleri AkGsm tarafından REDEXPRESS şubemize teslim ediliyor. REDEXPRESS şube sayımızı 2 sene içerisinde 500 noktaya ulaştırmayı hedefliyoruz.

 

Bakınız : AkGsm Hakkımız da https://www.akgsm.com/kurumsal/

 

Bayilik Başvurusu İçin

    Adı Soyadı Müşteri E-Posta Telefon Numaranız