Hakkımızda

Türkiye’nin İlk ve Tek Tüzel Telefoncu Zinciri AKGSM

Firmamız uzun yıllardır cep telefonu ve teknik servis sektöründe hizmet vermektedir. Yeni iş kurmak isteyen ve sermayesi az olan kişilere göre hazırlanmış alt yapımız ile ticari birikimi olmayan yatırımcılara yardımcı olmaktayız. Cep telefoncu, fatura ödeme merkezi veya buna benzer bir iş kurmak isteyen kişilere hizmet vermekteyiz. Firmamızın amacı bu sektöre girmek isteyen ve yeni işletme açan kişileri tek nokta üzerinden zahmetsizce ticaret yaptırmak. Mesela firmamızdan cep telefonu ve aksesuarları toptan olarak en uygun fiyatlar ile alabiliyorsunuz. Hat satışı, Dsmart, Doping, Turknet ve Digitürk ürünlerini satabiliyor, otobüs bilet kesimi ve sigorta işlemlerini de size teslim edilen CRM ekranları sayesinde zahmetsizce satabiliyorsunuz.

AK GSM Banka Kredisi İle Telefon Satışları, Anlaşmalı Teknik Servis Hizmeti, İnternet Satışları,GSM Hat Satışları ve Onlarca Anlaşma İle Hizmet Vermektedir.

Türkiye Genelinde faaliyet göstermenin gururunu yaşıyoruz. Noktalarımız fatura ödeme, TL yükleme, Dsmart, Digitürk, Tivibu, Sigorta işlemleri, Otobüs bilet kesimi ve onlarca marka ile müşterilerine hizmet sunmaktadır. Noktalarımız aylık baz da 500 ile 1500 TL arası firmamızdan ek destek almaktadır.

Sende aramıza katıl avantajlarla dolu Ak Gsm Noktası ol !